Zaregistrujte sa
Zabudnuté heslo ?
Posledné Návody
2818
2336
2819
Zobraziť všetko
Posledné články
5447
2291
2363
Zobraziť všetko
Príspevky Na Fóre
0
0
1
Zobraziť všetko
NEOBMEDZENÉ LIETANIE
NESMRTEĽNOSŤ
VOZIDLÁ A OVEĽA VIAC
Vitajte

SERVEROVÉ INFORMÁCIE


Vždy jedinečný server, je len kvapku ďaleko k dokonalosti... Server Vám ponúka kvalitné herné zázemie kde môžete bez problémov vytvárať nové veci alebo stavať. Náš server Vám ako jedinečný server ponúka: Kvalitný survival, morský svet, aukcie, ktoré sú založené na vašom manažérskom duchovi a jednoduchú a kvalitne spracovanú ekonomiku, ktorú nie je možné obísť. V prvom rade by ste mali vedieť že po pripojení na server sa ocitnete v strede spawnu, ktorý Vás zaujme svojím neobyčajným prostredím. Ochotný a spoľahlivý admin tím, ktorý Vám vždy vyhovie. Pokiaľ máte nejaký problém sme tu vždy pre Vás... Ak chcete snami komunikovať, tak ponúkame samozrejme aj kvalitný TS3 server, kde môžete s kamarátmi  prehodiť pár slov vo fajn komunite, ale aj mnoho ďalšieho prečo by ste sa mali pripojiť práve na náš server. Pýtate sa prečo by ste mali hrať práve u nás ? Je to naprosto prosté, už len kvôli tomu že na našom serveri dostanete to čo inde nie a každý kto sa pripojí môže oceniť na mieru komunikáciu, pripojenie a v prvom rade to, že nie je server príliš plný a pokiaľ by aj bol, nie je problém navýšiť sloty.. VIP má neobyčajne širokú ponuku a má možnosti si dať či už zvieratká, behať po svetoch, alebo sa jednoducho len zabaviť s kamarátom a postaviť si nejaké herné zázemie.

 

IP SERVERA: MC.ALEXCRAFT.SK

PRIMÁRNA IP MINECRAFT SERVERA: MC.ALEXCRAFT.SK

IP TEAMSPEAK SERVERA: TS3.ALEXCRAFT.SK

Optimalizácia servera6.11.2019 Napísal: Alex
Údržba od 0:00 - 12:00, Lagy optimalizované. Upozornenie: Skracovali sme mapu, to znamená ak ste mali príliš ďaleko od spawnu stavby, boli uschované. V prípade ak ste si svoju stavbu nenašli, je potrebné napísať členovi AT a on Vám ju vráti. Na to aby sme Vám stavbu vrátili (Mimo borderu, je potrebné mať samozrejme Rank: SuperVIP a vyšší), pokiaľ rank nemáte a mali ste stavbu mimo borderu, dostanete finančnú kompenzáciu (herné money v hre), podľa ohodnotenia stavby. Server si vyhradzuje akékoľvek kompenzácie voči tomuto oznamu, keďže nebol hrateľný, považujem to za nutnosť. Ďakujem za pochopenie.

Pridaná verzia 1.14.46.11.2019 Napísal: Alex
Vážený hráči, pridali sme pre Vás novú verziu 1.14.4, aby ste mali maximálny herný zážitok a užili si nové vymoženosti hry. Na server sa pripojíte aj pomocou starších verzií... Tešíme sa na Váš ! :3

DISCORD

UŽÍVATEĽOV ONLINE
PRIPOJ SA K NAŠEJ KOMUNITE
Servery
ONLINE
MC.ALEXCRAFT.SK
1/65

ONLINE
TS3.ALEXCRAFT.SK
3/26
Chat
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

Neboli odoslané žiadne správy.
Hlasovanie za odmenu
Vote Alexcraft.sk | 1.15.1 - Príď otestovať nový skyblock !
Kto je online
Hostí online: 1

Užívateľov online: 0

Celkom členov: 1,408
Najnovší člen: tomca04
Návštevnosť
TOPlist